ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

راه‌ های کنترل چشم چرانی چیست؟ چشم چرانی به چه معناست و در چه افرادی بیشتر دیده می‌شود؟ چشم چرانی به معنای نگاه خیره و مستقیم به جنس مخالف از روی لذت است. سلامت فکر و روان انسان از لحاظ جنسی اهمیت بسیار زیادی دارد. زمانی که تمام ذهن افراد از افکار جنسی پر باشد توانایی حل مسائل به صورت موثر از بین می‌رود و دچار آشفتگی ذهنی می‌شود. چشم چرانی رفتار نابهنجار و عادتی است که بیشتر در مردان وجود دارد و باعث می‌شود تخیلات جنسی در آن‌ها افزایش یابد و باعث می‌شود روابط زن و شوهر از بین برود و راه را برای انواع فساد و انحرافات جنسی باز می‌کند. بنابراین لازم است تا کنترل چشم خود را به دست بگیرید تا از آسیب زدن به خود جلوگیری کنید و نیز به حریم شخصی دیگران احترام بگذارید.
 

برای دریافت مشاوره در زمینه راه های کنترل چشم چرانی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : راه‌ های کنترل چشم چرانی

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلبن یاس Tiffany Pragnesh بیماری های گوش و حلق وبینی پيرآهن مبل نفيس اصل شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل طراوان Karen کاف سایت تخصصی ساعت مچی